Grilování se Supervegetem

Nabídka grilovacího koření SUPERVEGET

Receptura českých grilovacích směsí SUPERVEGET je založena na hrubé mořské soli, která má nejen vynikající chuť, ale je i kvalitním zdrojem minerálů. Směsi jsou jedinečné svou hrubozrnností, která zaručí postupné rozložení chuti a dodá Vašim pokrmům krásný a profesionální vzhled. Kromě VEPŘOVÉHO STEAKU neobsahují GLUTAMÁT SODNÝ ani jiné umělé zvýrazňovače chuti. Díky svému složení jsou vhodné také pro bezlepkovou dietu. Použitím těchto směsí získají všechny druhy masa, ryb i zeleniny připravované na grilu charakteristickou chuť a vůni. Směsi jsou vhodné k nakládání a marinování.

Výrobky SUPERVEGET lze zakoupit v obchodních sítích GLOBUS, KAUFLAND, TESCO, NORMA, HRUŠKA a také na e-shopu www.supervegetshop.cz

SUPERVEGET HOVĚZÍ STEAK

HOVĚZÍ STEAK

Unikátní směs určená k přípravě hovězích steaků. Doporučujeme nanést směs po okrajích steaku, čímž se vytvoří křupavá krusta. Použitím této směsi dodáte masu výbornou chuť, aniž byste museli používat další koření.

SUPERVEGET KUŘECÍ STEAK

KUŘECÍ STEAK

Použité byliny a koření dodají kuřecím steakům a dalším pokrmům z kuřecího masa výjimečnou chuť a vůni.

SUPERVEGET VEPŘOVÝ STEAK

VEPŘOVÝ STEAK

Směs je určená k přípravě vepřových steaků a pokrmů z vepřového masa, jako jediná obsahuje stopové množství glutamátu sodného.

SUPERVEGET RYBÍ STEAK

RYBÍ STEAK

Směs je určena k přípravě rybích steaků, pokrmů z ryb a mořských plodů.

SUPERVEGET GYROS

GYROS

Kombinace mořské soli, vybraných bylin, koření a zeleniny podtrhne typický pokrm řecké kuchyně. Směs je vhodná k okořenění gyrosu ze skopového, jehněčího ale i dnes stále oblíbenějšího masa vepřového a drůbežího.

SUPERVEGET MOZZARELLA A RAJČE

MOZZARELLA A RAJČE

Zákazníky nejoblíbenější směs tří základních bylinek – bazalky, oregana a tymiánu s přídavkem česneku a černého pepře je ideální k přípravě všech druhů zeleninových salátů. Mimo to je vhodná k vytvoření typického italského dressingu, který připravíte z bílého jogurtu, olivového oleje, vinného octa, cukru a drceného česneku.

Autorizovaný prodejce: